Ахметов заявив, що відмовляється від своїх ЗМІ та передає їх державі

Ахметов заявив, що відмовляється від своїх ЗМІ та передає їх державі

Український мільярдер Рінат Ахметов заявив, що відмовляється від своїх медіа та передає їх в управління державі.Він додав, що цього тижня «Медіа Група Україна» відмовиться на користь держави від усіх ефірних і супутникових телевізійних ліцензій своїх каналів, ліцензій друкованих медіа в Україні.

Про це йдеться у заяві Ахметова.Також у заяві Ахметова йдеться, що припиняють діяльність онлайн-видання, які належать компанії «Медіа Група Україна».

«Таке рішення продиктоване набранням чинності законом «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)». Як найбільший приватний інвестор в економіку України я неодноразово казав, що не був, не є й не буду олігархом. Короткий шестимісячний термін, визначений законом для продажу медіаактивів, і російська воєнна агресія проти України не дають можливості компанії SCM продати медіабізнес на ринкових умовах», — йдеться у заяві Ахметова.У заяві йдеться, що в медіагрупу, яка належить Ахметову, входять 10 ефірних і супутникових телевізійних каналів, інтернет-ресурси, друковані ЗМІ.

«Загальний обсяг інвестицій, вкладених у цей медіахолдинг, перевищив 1,5 млрд доларів США. Але найбільша інвестиція — це внесок кожного з 4 000 журналістів і співробітників нашої медійної команди. Завдяки вашій роботі канали «Україна» й «Україна 24» стали лідерами в Україні за глядацькою аудиторією, а канали групи «Футбол» збирали мільйони уболівальників перед екранами. Тому мені важко приймати рішення про вихід із медійного бізнесу», — повідомив Ахметов.

Залиште свій коментар