Атака РФ на «Охматдит»: нові дані від МОЗ про загиблих, поранених та руйнування (фото)

Атака РФ на «Охматдит»: нові дані від МОЗ про загиблих, поранених та руйнування (фото)

Загиблі – лікарка й родич одного з пацієнтів. Семеро дітей отримали пораненняМіністерство охорони здоров’я розповіло про наслідки ракетного удару РФ 8 липня по дитячій лікарні «Охматдит» у Києві.

Про це передає пресслужба МОЗ.Станом на зараз, внаслідок атаки на «Охматдит» відомо про 2 загиблих та понад 50 постраждалих.

Загиблі – лікарка й родич одного з пацієнтів медичного закладу. Семеро дітей отримали поранення, з них 4 ушпиталені.«Ці дані не остаточні й будуть оновлюватися, рятувальна операція триває», – йдеться в повідомленні.

За даними МОЗ, в момент  ракетної атаки в «Охматдиті» перебувало понад 600 пацієнтів і щонайменше стільки ж — працівників лікарні. Евакуація пацієнтів продовжується.

Фото: Міністерство охорони здоров’я України
Фото: Міністерство охорони здоров’я України
Наслідки удару по «Охматдиту» / Фото: Міністерство охорони здоров’я України

Руйнування

Внаслідок удару повного руйнування зазнав корпус токсикології з відділенням хронічних та гострих інтоксикацій (де дітям проводять діаліз) НДСЛ «Охматдит».

У старому хірургічному корпусі вибито майже всі вікна, зазнали значних пошкоджень два хірургічні та два соматичні відділення, відділення інтенсивної терапії та операційний блок. У новому, зведеному лише нещодавно, корпусі пошкоджено 12 відділень, з них 8 — хірургічних, 5 — онкологічних, дві реанімації, операційний блок, відділення радіології та променевої терапії.

Втрачена також частина єдиної в країні онкогематологічної лабораторії.

Залиште свій коментар