«Антонов» показав видовищне відео зльоту «Руслана»

«Антонов» показав видовищне відео зльоту «Руслана»

У мережі з’явилося видовищне відео, на якому зафільмували момент зльоту українського літака-велетня «Руслан».Ролик оприлюднили у четвер, 11 лютого, на офіційній сторінці авіазаводу «Антонов», який і є розробником повітряного судна, у Facebook. «Виліт літака Ан-124-100-150 Antonov Airlines із засніженого аеродрому «Київ-Антонов-2», – зазначили у дописі (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Пост "Антонова" про літак "Руслан"

На кадрах видно, як літак поступово відривається від землі, здіймаючи за собою велетенську хмару снігу. Коли вона розвіялася, оператор спіймав момент, як «Руслан» вже починає набирати висоту і легко виринає вгору.Нагадаємо, Ан-124 «Руслан» – радянський, а згодом український літак, який є найбільшим серійним вантажним літаком у світі, до появи Ан-225 «Мрія» був взагалі найбільшим літаком.

У коментарях люди висловили захоплення українською гордістю і пожартували щодо літака та снігових заметів у столиці нашої держави Києві.«Слава Україні!», «Треба над київськими вулицями щоб пролетів, сніг поприбирати допоміг», «Щасти!», «Красень. Гордість України», «Ось чому так снігом мете», – зазначили користувачі.

В українців викликали захват кадри з "Русланом"
Користувачі жартують, що "Руслан" повинен розганяти сніг у Києві
Жарти українців про погоду в Києві і політ "Руслана"

 

Залиште свій коментар