Ані Лорак з друзями Путіна розважалася на святі Кіркорова у Москві (відео)

Ані Лорак з друзями Путіна розважалася на святі Кіркорова у Москві (відео)

Українську артистку, яка замовчує повномасштабну війну, вперше за кілька місяців побачили на тусовці її кума. На яке свято прийшла Лорак та хто склав їй компанію.Ані Лорак за цей період так і не змогла назвати війну війною, а Путіна – агресором. Попри заклики українських зірок, вона продовжує відмовчуватись і зберігати нейтралітет. За зраду Батьківщині Кароліна Куєк вже розплачується. Так, в березні у Чернівцях, звідки родом Лорак, прибрали іменну зірку співачки з Алеї зірок, передає Сьогодні.

Чотири місяці співачка не з’являлась на публіці. І ось вона наважилась помаленьку виходити у люди. Декілька днів тому Лорак засвітись на розважальному шоу на росТБ. А вчра, 29 червня, прийшла в гості до свого кума Філіпа Кіркорова.Артист влаштував помпезне свято вдома у Москві. Вечірка була з нагоди 10-річчя сина Мартіна. 55-річний співак запросив на московську тусовку Йосипа Пригожина з Валерією, Ларису Доліну, Марину Юдашкіну. Також серед гостей засвітились дружина прессекретаря Путіна Дмитра Пєскова Тетяна Навка, спортивний тренер та посіпака диктатора Ірина Вінер, співачка Ані Лорак. Відео зі свята з’явилося у фан-акаунті Instagram.

На відео потрапив момент, коли Кіркоров, позуючи спиною до камери, проголошував тост. У своїй промові він звертався до гостей. Згадав співак і свою куму. Філіп назвав її “своєю коханою Лорак, яку дуже обожнює”. У відповідь артистка надіслала йому повітряний поцілунок. 

Весь цей час шанувальники думали, що Ані Лорак виїхала з РФ. Припускали, що мовчазна співачка перебуває в ОАЕ або ж відсиджується десь у Європі. Втім, як з’ясувалась, артистка продовжує жити на путінській Росії.

Залиште свій коментар