Alina Pash попросила Kalush Orchestra розповісти про військових в Азовсталі на Євробаченні-2022

Alina Pash попросила Kalush Orchestra розповісти про військових в Азовсталі на Євробаченні-2022
Виконавиця Alina Pash звернулася до Kalush Orchestra з проханням розповісти про військових, які зараз перебувають в ув’язненні на заводі «Азовсталь» у Маріуполі
Alina Pash попросила Kalush Orchestra рассказать об Азовстали на сцене Евровидения-2022

На конкурсі «Євробачення-2022» представники України Kalush Orchestra потрапили у фінал пісенного шоу і тепер мають всі шанси на перемогу.Співачка Alina Pash вважала, що її колеги не повинні проґавити можливість і на всю Європу заявити про те, з чим сьогодні стикаються українські військові на передовій. Виконавиця у Instagram попросила колег розповісти про заточених на заводі «Азовсталь» у Маріуполі бійців батальйону «Азов».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Alina Pash (@alinapash)Паш нагадала, що вже 76 днів військові борються з російськими окупантами та перебувають у блокаді, яку не можна зруйнувати військовим шляхом.

Сьогодні, поки не пізно, Ми маємо використовувати кожну можливість та кожен майданчик, звідки Наш голос може пролунати голосно. І зараз таким майданчиком є сцена Євробачення. Вся увага Світу прикута до України, Наш виступ дивитимуться мільйони глядачів! У нас величезна підтримка та лояльність міжнародної спільноти. І тому на сцені кожне слово буде почуто, – написала Паш.

Співачка повідомила, що вже звернулася до Kalush Orchestra, але також просить усіх своїх фоловерів написати аналогічне прохання, щоби музиканти точно побачили її.Жодна перемога на конкурсі не варта людського життя, тому цей ризик треба приймати, – написала Паш.

Залиште свій коментар