Російська актриса Олена Яковлєва дала велике інтерв’ю YouTube-каналу «Емпатія Манучі», де розповіла про те, що війна в Україні нібито розв’язана «київським режимом».

Зірка фільмів і серіалів розповіла про те, що сім’ю її знайомих з Києва нібито розстріляли українські військові. Зазначимо, що подібні висловлювання — типовий російський наратив, адже вони звинувачують Україну у вбивствах мирних громадян.Також Яковлєва згадала, як ще до війни бувала в українських містах. Тоді, за словами знаменитості, деякі українці «спеціально» переходили на державну мову, чуючи російську. Олена заявила, що їй нібито відмовилися продавати картину через те, що вона — росіянка.

«Ми берегли історію українського народу, але нас там не шкодував ніхто», — резюмувала пропагандистка.Хто така Олена Яковлєва

Яковлєва — відома російська актриса театру і кіно, провідна актриса Московського академічного театру Сатири. До окупації Донецької та Луганської областей, і анексії Криму Яковлєва нерідко знімалася в українських серіалах, або серіалах спільного з Росією виробництва.

Її можна побачити в серіалах «Поверни мою любов», «Жіночий лікар», «Диво», «Тримай мене міцніше» та інших.