7 міфів про пеніс, у які всі досі вірять. Фото

7 міфів про пеніс, у які всі досі вірять. Фото

Про чоловічий статевий орган існує найбільша кількість вигадок. Мільйони людей охоче вірять у те, що випадково почули у курилках, у «суто чоловічих компаніях» або прочитали в інтернет-блогах.Через ці небилиці чоловіки починають комплексувати з приводу довжини члена, його виду і навіть власної сперми. OBOZREVATEL розвіяв 7 найпоширеніших міфів про пеніс.

  • Міф: що більший пеніс, то кращий секс
Жіночий оргазм не залежить від розміру члена

Національна бібліотека медицини США опублікувала дослідження, які довели, що задоволення жінки не залежить від довжини статевого члена. Вчені опитали 170 респонденток, і лише 1% із них вважає, що розмір пеніса – це дуже важливо. Хоч би якою була довжина, більшість дівчат не може досягти оргазму тільки завдяки проникненню без стимуляції клітора.  • Міф: пеніс можна збільшити без пластичної операції
В інтернеті продають таблетки для збільшення пенісу

В інтернеті шахраї часто продають пігулки для збільшення пеніса. Насправді розмір статевого члена можна змінити тільки за допомогою хірургічного втручання. Але навіть хірургам не до снаги його значно збільшити. До того ж ця операція може завдати непоправної шкоди чоловічому здоров’ю.

  • Міф: розмір члена відповідає розміру стопи
Об'єм пеніса не залежить від розміру ноги.

Сексологиня Джилл МакДевітт спростувала міф про те, що розмір статевого члена пропорційний стопі. Це також підтверджують численні дослідження за участю сотень чоловіків. На довжину та обсяг пеніса впливає лише генетика та фактори навколишнього середовища.  • Міф: насінники розірвуться, якщо збудитися і не оргазмувати
Мошонка не лусне без оргазму

Чоловіки часто говорять своїм партнеркам, що якщо перервати статевий акт і не довести справу до «кінця» – їхніх член буде жахливо боліти, а сім’яники розірвуться. Насправді це міф, без еякуляції ще ніхто не помер.

Єдине, що може статися, якщо довго утримувати сім’явипорскування, – зміниться колір шкіри в ділянці мошонки на синій відтінок і з’являться легкі поколювання через накопичення сперми. Уролог Пол Турек запевнив, що жодної шкоди здоров’ю не буде, якщо чоловік перетерпить і не еякулює.

  • Міф: член можна «накачати» як м’язи
Член не можна збільшити без операцій

Статевий член складається з печеристих тіл. При збудженні вони наповнюються кров’ю, тому м’язи у процесі не беруть участь. Ерекцію забезпечують судини. Жодні обтяжувачі та тренування не накачають пеніс, а тим більше не збільшать його в розмірах.

  • Міф: сперма – це чарівне цілюще зілля
Сперма не допомагає схуднути

Чоловіки нерідко переконують партнерок, що в їхній спермі міститься велика кількість поживних речовин, які до того ж допомагають худнути. У журналі Андрології розібрали склад сімені на білки, жири та вуглеводи. Виявилося, що в еякуляті є невелика доза корисних речовин. Але їх усе ж таки краще отримувати зі звичайної їжі з іншими вітамінами.

  • Міф: пеніс зменшується з віком
Коли чоловіки набирають вагу, тоді член зменшується

Вважається, що з роками пеніс стає меншим, але це відбувається тільки в тому випадку, якщо чоловік повнішає. Річ у тому, що у повних людей статевий член візуально виглядає меншим, оскільки його основа «ховається» в жирових тканинах на животі. Якщо схуднути – пеніс поверне свою звичну форму та розмір.

Залиште свій коментар