7 дивовижних фактів про піхву, які мало хто знає. Фото

7 дивовижних фактів про піхву, які мало хто знає. Фото

Майже ніхто не знає свій організм досконало. А про особливості жіночих статевих органів і поготів. Зачатки гінекології почали з’являтися у світі лише у другій половині ХІХ століття. До цього жінок лікували лише від «істерії», і багато хто помирав від інфекцій та заражень під час пологів або після незахищеного сексу.Варто зазначити, що вчені «знайшли» клітор лише у 2009 році, а сьогодні науці все ще не до снаги розгадати загадку точки G і як у жінок працює струменевий оргазм. OBOZREVATEL зібрав найцікавіші факти про піхву, яких багато хто навіть не чув.

  • Точка G – міф

Більшість сексологів на консультаціях вчать пацієнток знаходити точку G, якої насправді немає. У 2017 році американські вчені опублікували у Національній медичній бібліотеці результати гінекологічного дослідження. Вони провели розтин 13 жінок різного віку, щоб з’ясувати, чи дійсно існує точка G.Точки G насправді не існує

Крім клітора, уретри та стінок вагіни, не виявили жодних ущільнень. У світі проводилося понад 100 таких дослідів за останні 60 років, проте ніхто не зміг офіційно підтвердити існування цієї ерогенної зони.

Варто додати, що клітор не складається з однієї зовнішньої «горошини», а розташовується глибоко всередині. Саме тертя його відгалужень об піхву відповідає за більш інтенсивні оргазми у жінок.  • У пеніса та піхви однакове походження

Ембріони хлопчика і дівчинки до 9-го тижня внутрішньоутробного розвитку мають однакові статеві органи. Тільки з четвертого місяця у плода починає формуватися головка члена або клітор зі статевими губами.

Пеніс та піхва мають однакове походження
  • Під час збудження вагіна подовжується

У спокійному стані довжина піхви приблизно 7-15 сантиметрів. Але під час збудження верхня частина подовжується, а матка «іде» глибше, щоб з’явилося місце для більшого проникнення. Це підтвердили дослідження, які опублікувало видання Karger. Вчені робили зліпки 39 жіночих статевих органів до та після збудження.

Під час збудження вагіна збільшується.
  • Менструації можуть рятувати життя

Вже зараз вчені проводять експериментальні дослідження зі стовбуровими клітинами менструальної крові, які в майбутньому зможуть рятувати життя тяжкохворих пацієнтів із серцевою недостатністю. Кров’яними виділеннями під час менструацій можна «доростити» м’язові клітини серця.

Менструальная кров зможе рятувати життя
  • Різні види оргазмів

Порнофільми спотворюють наше сприйняття про жіночий оргазм, тому мало хто знає, що «розрядка» у жінок буває абсолютно різною: короткою, спокійною, більш потужною та тривалою.

Через комплекси, нав’язані «порностандартами», жінки стали часто імітувати оргазм під час сексу з чоловіком. Це підтвердило більшість підписниць української секс-коучки Наталії Музики. Вони заявили, що прикидаються під час сексу, щоб більше сподобатися партнеру.

Під час збудження вагіна збільшується
  • Піхва самоочищається

Багато дівчат прагнуть позбутися свого природного вагінального запаху. Гінекологиня Дженніфер Гантер розповіла для видання BBC, що в США 57% жінок у 2019 році «очистили» свою піхву.

Важливо знати, що така косметологічна процедура може нашкодити та призвести до молочниці або інших неприємних жіночих захворювань. Навіть звичайне мило порушує чуттєву мікрофлору, не кажучи вже про спеціальні засоби, парфумовані спреї та інше.

Піхва може самоочищуватися
  • Травми під час пологів

Статистика свідчить, що кожні треті пологи стають причиною розривів піхви або вимагають хірургічного розрізу. Більшість дівчат бояться народжувати саме через це.

Але гінекологи заспокоюють, що тканини піхви через активне кровопостачання регенеруються дуже швидко, тому шкіра на жіночих статевих органах гоїться вдвічі швидше, ніж інших частинах тіла.

Жінки часто отримують травми під час пологів
Залиште свій коментар