162 дні полону: неймовірна історія кохання військових, які дочекалися зустрічі

162 дні полону: неймовірна історія кохання військових, які дочекалися зустрічі

Ця історія про те, як віра та любов творять дива.Морський піхотинець, лейтенант Сергій Стратічук опинився в оточеному Маріуполі і зник зі зв’язку, а пізніше з’ясувалося — отримав поранення і потрапив у полон.

За 162 дні в російських буцегарнях Сергій жодного разу не зміг зателефонувати коханій Олександрі Безсмертній чи бодай написати повідомлення. Вона ж писала йому щодня — радилася, казала, що кохає і вірить, що він обов’язково до неї повернеться.Ця історія, оприлюднена в марафоні «Єдині новини», про дуже велику любов та про неймовірно важку розлуку.

Вони встигли побратися минулої осені — взяли шлюб за один день, ледве встигли купити обручки.Тендітна морська піхотиниця Олександра щодня молилася і писала Сергієві, сподіваючись — повернеться і прочитає.

З полону Сергій повернувся 22 вересня. Він сильно схуднув: важив 120 кг, а нині – 89.

«Вони закохано дивляться одне на одного і тепер точно знають — Безсмертна не дарма молилася і чекала, а Сергій тепер теж трохи безсмертний», — йдеться в сюжеті.

Вони вже запланували собі весілля в національному стилі, і звісно ж, дітей. І для повного щастя не вистачає, лише аби синьо-жовтий прапор знову був у кожному українському місті й селі.

 

Залиште свій коментар