Звільнили, бо у купальнику цілувалась з чоловіком: вихователька з Рівненщини вдруге виграла суд

Звільнили, бо у купальнику цілувалась з чоловіком: вихователька з Рівненщини вдруге виграла суд

Вихователька знову виграла суд.Вихователька дитсадка у селі Бугаївка Рівненської області Віта Черешньовська, яку звільнили через «аморальне фото», на якому вона у купальнику цілується з чоловіком вдруге виграла суд. Її повинні поновити на посаді та виплатити понад 100 тисяч гривень за вимушений прогул та моральну шкоду у сумі 20 тисяч гривень.

Про це пише «Суспільне».Історія почалась з того, що Віта Черешньовська 2017 року опублікувала в Instagram фото, на якому вона під час відпочинку в купальнику цілується зі своїм чоловіком. Завідувачка дитсадка Лариса Музика вирішила, що це — «аморально» та звільнила свою підлеглу.

Віта Черешньовська виграла суд, проте тоді керівниця звільнила її вдруге нібито за «прогули». Проте Радивилівський районний суд 6 березня 2023 року визнав звільнення незаконним, а Віту Черешньовську — вважати звільненою під час ліквідації закладу.Фото: Суспільне

«Я і вагітною ходила на засідання суду. І різні емоційні ситуації були, адже на мене, мою писали всілякі «гадості». Але я знала, що перемога буде за нами. Тут навіть і сумнівів не було. Звичайно, що я раділа і зараз рада. Але такого спокою, на душі, чесно скажу, немає. Ця образа все одно залишиться назавжди», — каже Віта Черешньовська.

Суд також направив до прокуратури звернення щодо незаконного звільнення жінки. Зараз дитсадок уже ліквідували, але Віта каже, що вона не впевнена, чи б повернулась на роботу.

«Звільнення суд анулював і згідно з його постановою, мене вважатимуть звільненою вже під час ліквідації закладу. Зараз вдома займаюсь невеличким бізнесом. Але, знаєте, цей осад від звільнення мені не давав можливості вийти на роботу. Чомусь психологічно я вважала, що мене зараз будуть засуджувати в кожному колективі. Одні люди прямо в очі говорять, що все добре, ось «ти така молодець», але позаочі все одно вважають: «звільнена за аморальну поведінку», — каже жінка.

Залиште свій коментар