ЗСY взялu в пoлoн роciйськoгo кoмaндuрa дoбрoвoльчoгo бaтaльйoну «Алгa»

ЗСY взялu в пoлoн роciйськoгo кoмaндuрa дoбрoвoльчoгo бaтaльйoну «Алгa»

Унаслідок унікальної операції на Авдієвському напрямку українські захисники 3ї окремої штурмової бригади ЗСУ взяли в полон командира російського добровольчого батальйону “Алга” із 72ї окремої мотострілецької бригади ЗС РФ. Полонений у званні майора отримав осколкове поранення, і його залишили на полі бою ті, хто “своїх не кидає”.



Про важливе поповнення обмінного фонду розповіли представники 3ї ОШБр у Telegramканалі підрозділу. Українські бійці також оприлюднили відповідне відео

Як видно з кадрів, українські бійці по суті врятували ворожого майора від смерті. Сам же окупант розповів, що на цю позицію зайшло близько 120 осіб російської армії.



Коли ж ЗСУ почали штурм, вони відступили. Всі підлеглі комбата втекли, а його пораненого просто покинули на полі бою.

“Вони всі зранку з*бались”, – сказав окупант



Командиру підрозділу ворожої армії осколком перебило руку, також він отримав поранення в ділянці грудей. Однак йому ще пощастило, оскільки більшість окупантів на цій позиції були знищені вогнем українських захисників.

Сам ворожий майор прокоментував стан свого підрозділу так: “Тут пи*да скільки полягло”.

“Тепер він – один із представників обмінного фонду серед старшого офіцерського складу окупантів”, – розповіли українські бійці.

Зазначимо, що батальйон “Алга” (з татарської – “Уперед”) був створений у Татарстані – республіці в складі РФ, для війни проти України.

У березні російське пропагандистське видання взяло інтерв’ю в окупанта, який воював у цьому з’єднанні та повернувся до РФ. За його словами, у лютому цей батальйон “поклали практично повністю” під Вугледаром.

<>

Залиште свій коментар