Змушена виживати: скандальна Більченко поскаржилася, що Росія її «кинула»

Змушена виживати: скандальна Більченко поскаржилася, що Росія її «кинула»

Українська письменниця і перекладачка Євгенія Більченко, яку в липні цього року звільнили з університету Драгоманова через її проросійські погляди, поскаржилася, що виявилася не потрібною своїм соратникам по «рускому міру». Скандальна професорка бідкається, що залишилася без роботи і її ніхто не «підібрав» – ні Росія, ні «хоча б ОПЗЖ».Свої жалі Більченко висловила на сторінці у Facebook у двох великих постах. Вона поскаржилась, що здійснила «стрибок із професора кафедри до маргінала-фрілансера без майбутнього».

Вона зізналась, що чекала, поки її хтось «підбере», але в ОПЗЖ відмовилися брати професора на посаду журналіста, а Росії вона також виявилась не потрібною.«Матінку мою теж у мені щось бентежить», – написала Більченко про РФ.

Тепер професорці доводиться виживати, щоб заробити бодай якісь гроші, вона займається літературними підробітками. Більченко скаржиться, що тепер їй доводиться «цілодобово фрілансити» – вона втратила весь вільний час, ім’я вченого і реалізацію як письменника.Водночас вона погрожує повернутися в університет Драгоманова, адже, за словами професорки, її так і не звільнили і трудова книжка досі у виші.

«Згідно із законом мені повинні запропонувати три місця. І, так, смішно, але мене вони так і не звільнили. Замість цього пішли з роботи деякі затяті прихильники цькування. Тепер – час гамбіту», – написала Більченко.

Судячи зі слів Більченко, вона може «на зло» повернутися в університет.

Залиште свій коментар