55-річна Сумська поскаржилася на проблеми зі здоров’ям: доведеться багато від чого відмовитися

55-річна Сумська поскаржилася на проблеми зі здоров’ям: доведеться багато від чого відмовитися

Ольга Сумська зважилася на повне обстеження інноваційним апаратом, який сканує «52 органи». Результат показав, що з організмом красуні-актриси не все гаразд.Про це актриса, якій 22 серпня виповнилося 55 років, розповіла на своїй сторінці в Instagram.

«Що сказати… є проблеми, але вони вирішуються!» — написала Ольга і додала, що тепер їй доведеться себе обмежувати.Які саме проблеми виявило обстеження, Сумська воліла промовчати.

Тепер їй треба багато від чого відмовитися в раціоні, оскільки з’ясувалося, що її організм не сприймає каву, чай, яйця, глютен.«А я дуже люблю латте! Тому на місяць доведеться відмовитися від деяких продуктів і напоїв!» — поділилася актриса.

Також лікарі їй порекомендували більше фізичної активності, і випивати півтора літра води щодня.

«Спорт, розтяжки! Аааааа! Я почну, обіцяю вам і собі! Пити 1,5 літра в день! Так, так, кожен день собі кажу: «Оля, пий багато простої води!»… Забуваю, виходить дві-три склянки…» — поскаржилася Ольга.

Втім, на наступний день актриса запостила свіже фото. І виглядає вона, без сумніву — приголомшливо! 55-річна Сумська поскаржилася на проблеми зі здоров'ям: доведеться багато від чого відмовитися

Фото: Ольга Сумська (instagram.com/olgasumska)

Залиште свій коментар