Зібров про концерт до Дня Незалежності: “Мова тут ні до чого, це дурниці. Тоді і на німецькій не можна співати, адже німці ж на нас нападали”

Зібров про концерт до Дня Незалежності: “Мова тут ні до чого, це дурниці. Тоді і на німецькій не можна співати, адже німці ж на нас нападали”

Павло Зібров виправдався за пісні російською мовою на святі Дня Незалежності в КиєвіПавло Зібров розповів, чому погодився брати участь у попурі на концерті до Дня Незалежності, а також, чому не відмовився співати на мові агресора.

Артист назвав претензії до мови пісень на скандальному концерті дурницями, пише kp.ua. Так, у попурі прозвучало 42 знакових для України пісні. Зібров виконав російськомовні “Все буде добре” Вєрки Сердючки і “Ніно” Олега Винника.
” Прекрасна організація, все було сучасно і креативно, – вважає Павло Зібров. – Мені багато писали: чому співали мовою агресора? (сміється). Але мова тут не при чому, це дурниці. Тоді і німецькою не можна співати, адже німці ж на нас нападали. Не можна так говорити про мову будь-якого народу”, – сміється артист.

Він зазначив, що в концерті були пісні лише українських артистів. І музиканти співали українською, російською та татарською (пісня Джамали “1944”, яку виконала Юлія Саніна)
“Коли мені запропонували взяти участь у проекті, моєю єдиною умовою було те, щоб пісні, які я виконаю, були відомими в Україні. Сердючка – це ж народна улюблениця, а Винник – зірка номер один. Можливо, багато хто хотів, щоб звучали патріотичні пісні, але мені, здається, оспівувати любов, красу – це теж патріотизм. Були знакові пісні, такі як “Червона рута”, “Там, де мі е”, – додав Він.

Попурі на День Незалежності (відео: YouTube/ТСН)

Залиште свій коментар