Жінок хочуть влаштувати у ТЦК: більше чоловіків зможе воювати

Жінок хочуть влаштувати у ТЦК: більше чоловіків зможе воювати

Українки мають замінити чоловіків, які зараз зайняті адміністративною роботою.Очільниця Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук виступила з пропозицією активно залучати жінок до роботи в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки.

Цей крок має на меті вивільнити чоловіків для служби в бойових частинах, що значно підвищить обороноздатність країни.жінки-військовослужбовці, фото:slovoidilo
жінки-військовослужбовці, фото:slovoidilo

За словами Верещук, оновлення даних через застосунок “Резерв+” показало, що 180 тисяч військовозобов’язаних жінок вже зробили свій внесок у підтримку обороноздатності країни.

” От вам чудові кадри для системи ТЦК, включаючи керівні посади. Посилений набір жінок для роботи в ТЦК може вивільнити чоловіків для служби в бойових частинах”, – написала вона.Таким чином, чоловіки, які наразі зайняті адміністративними завданнями, зможуть перейти до бойових підрозділів.

Українці активно користуються мобільним застосунком “Резерв+” для оновлення своїх військово-облікових даних. З 1,37 мільйона користувачів, які використовують застосунок, близько 190 тисяч жінок оновили свої дані з 18 травня до 4 червня. Також понад 14 тисяч військовозобов’язаних, що проживають за кордоном, скористалися цією можливістю.

Залиште свій коментар