Завдання, які під силу лише справжнім інтелектуалам

Завдання, які під силу лише справжнім інтелектуалам

Сьогодні ми зібрали для вас цікаві завдання з мережі, які допоможуть перевірити вашу уважність. Задачі не такі прості, як здаються на перший погляд, адже нам теж вони далися не одразу. Потрібно ретельно подивитися на зображення, щоб не пропустити жодну деталь. Нижче читайте відповіді. Хто з них обманює?

Троє друзів знаходяться в кемпінгу. Хлопець катався на сноуборді в горах і повернувся. Коли він перевіряв речі, то зрозумів, що значна частина запасів їжі пропала. Він вирішив запитати в друзів, чи вони не бачили його сумку з їжею. Одна з дівчат сказала, що весь день каталася й не знає, що трапилося.  А друга дівчина сказала, що цілий день просиділа біля багаття, попиваючи один і той же сік. Хлопець одразу зрозумів, хто обманює. Але як йому вдалося це зробити?Хто з них вагітна?

Уважно подивіться на картинку і виберіть ту жінку, яка, на ваш погляд, є при надії.Скільки сірників на зображенні?

Біля холодильника хтось розсипав сірники, порахуйте їх кількість. Але будьте уважні, щоб не пропустити одну деталь.

Як поліцейський здогадався, що чоловік збрехав йому?

Чоловік першого січня зателефонував у відділок й повідомив, що він святкував Новий рік у сусідів й в цей час його квартиру обікрали. На запитання поліціянтів, чому він не помітив щось  неладне, чоловік сказав, що вечірка була дуже веселою, а новорічні вогники на ялинці були найяскравішими в його житті.  Також він сказав, що це зробила його сусідка, бо для цього вона і запросила його на вечірку. Поліціянт прийшов до сусідки, але одразу зрозумів, що постраждалий збрехав йому.  Як він здогадався?

З’єднай точки на зображенні

Уявіть, що вас є  всього лиш три лінії, і з їх допомогою потрібно з’єднати всі кружечки, які зображені на картинці. Потрібно намалювати три лінії так, щоб не відривати палець від поверхні екрану.

Відповіді:

1.Хлопець зрозумів, що його обманює дівчина зі склянкою у руках. В склянці був лід, тому це означало, що вона сидить біля багаття не довго… Якби вона там дійсно просиділа весь день, то лід вже давно розтанув би.

2. Вагітна жінка під номером три, адже через живіт вона не могла зашнурувати кросівки.

 

3. На зображені 8 сірників, не потрібно рахувати віддзеркалення в холодильнику.

4. Гірлянда на ялинці має не всі лампочки, тому вона не могла бути такою яскравою, як її описував чоловік.

5. Для того, щоб з’єднати всі чотири кружечки, потрібно намалювати трикутник.

Вам вдалося відповісти на всі завдання?

Залиште свій коментар