Задуха і сильні опади: моторошні грози накриють всю Україну

Задуха і сильні опади: моторошні грози накриють всю Україну

Погода в Україні в середу, 9 червня, очікується несприятлива у всіх областях країни. Температура повітря вдень почне підвищуватися, а грози не відступають. Місцями можливі зливи та град.Яка погода чекає українців, розповіли на сайті Українського гідрометцентру.

На сході країни пройдуть сильні грози, вночі можливий дощ. Нічна температура повітря складе + 12 +14 градусів, вдень очікується від +22 до + 24 градусів.У південних областях грози та дощі більш вірогідні в нічні години, вдень очікується суха погода. Температура повітря вночі + 14 +16 градусів, вдень прогріється до +23 + 25 градусів. У Криму грози та дощі йтимуть вдень, а також вночі. Температура вночі + 13 +15 градусів, вдень очікується до + 25 градусів.

На півночі країни пройдуть сильні грози, можливі зливи та навіть град. Вночі в регіоні + 13 +15 градусів, вдень стовпчики термометрів покажуть від +23 до + 25 градусів.Захід України також накриє сильними грозами, місцями можливий град і зливи. Нічна температура повітря складе + 11 +14 градусів, вдень температура підніметься до +24 + 26 градусів.

У центральній частині країни дощі прогнозуються в денний і нічний час. Можливі грози, зливи та град. Вночі + 13 +15 градусів, вдень від +23 до + 25 градусів.

У Києві 9 червня синоптики обіцяють грозу, можливі зливи та короткочасні дощі. Вночі в столиці + 13 +15 градусів, вдень від +23 до + 25 градусів.

Задуха і сильні опади: моторошні грози накриють всю УкраїнуКарта погоди в Україні на середу, 9 червня

Залиште свій коментар