Все тіло у ранах: на Волині вітчим лупцював 13-річного пасинка гілкою, а мати шмагала кропивою (фото)

Все тіло у ранах: на Волині вітчим лупцював 13-річного пасинка гілкою, а мати шмагала кропивою (фото)

За таке «виховання» дитини чоловіка можуть покарати до року виправних робіт.В одному з сіл Володимир-Волинського району Волинської області вітчим вирішив провчити 13-річного пасинка, який нібито поцупив гроші з дому. Через це чоловік жорстоко побив хлопчика різкою. До «виховного процесу» долучилась і мати дитини, яка ще й відшмагала сина кропивою.

Побиту дитину виявив місцевий поліцейський, під час перевірки сім’ї, яка була на обліку, розповіли у пресслужбі Нацполіції.npu.gov.ua

«Під час обстеження території своєї громади поліцейський Андрій Коколюк разом з представникам соцслужб виявив в одному з сіл Володимир-Волинського району 13-річного хлопчика, в якого були сліди від різки по всьому тілу. З’ясувалось, що його своєрідно вирішили «виховати» мати з вітчимом, бо той нібито поцупив гроші. Мати побила сина кропивою, а вітчим гілкою з дерева», — розповіли в поліції.

Дитину в супроводі офіцера доправили на судово-медичну експертизу, яка визначила ступінь ушкоджень: відомо, що нанесено близько 20 ударів.За скоєне вітчиму повідомили про підозру за ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Йому загрожує покарання у вигляді виправних робіт на строк до одного року.

Залиште свій коментар