Якщо довго не буде світла — чи буде працювати мобільний зв’язок та інтернет і як довго

Якщо довго не буде світла — чи буде працювати мобільний зв’язок та інтернет і як довго

Мобільна мережа України на випадок відключень електроенергії має достатній запас міцності. Що буде з інтернетом у разі зникнення електрики на тривалий час, чи можна буде телефонувати, надсилати повідомлення — читайте в матеріалі ТСН.ua.Чи працюватиме мобільний зв’язок у разі зникнення електроенергії, якщо так, то як довго, що буде з інтернетом, — пояснює начальник технічного департаменту Центр Vodafone Ігор Зазулик.

Усі базові станції мобільної мережі мають резервні джерела живлення, які автоматично вмикаються, коли припиняється електропостачання. Такі джерела живлення — батареї — можуть забезпечувати роботу мобільного зв’язку в середньому протягом 4–5 годин.Якщо і надалі немає світла, роботу мережі забезпечують генератори, які мають усі базові станції та важливі вузлові майданчики. Час роботи генератора залежить від характеристик об’єкту, який він обслуговує та від поповнення пальним. Одне заправлення генератора забезпечує роботу мережі від 8 годин до 2 діб.

Під час відключення світла вимикаються Wi-Fi роутери в будинках і зникає домашній інтернет — користувачі масово переходять на мобільний інтернет. Зрозуміло, що через це мобільна мережа перевантажена. Саме тому швидкість мобільного інтернету знижується.В разі, якщо мережа певного оператора не доступна, можна скористатися послугою національного роумінгу.  Для цього в налаштуваннях телефона повинен бути встановлений автоматичний вибір мережі.

Залиште свій коментар