Якого кольору плащ на фото: нова суперечка в мережі

Якого кольору плащ на фото: нова суперечка в мережі

Пам’ятаєте чи не головну дискусію в мережі на тему «Якого кольору сукня»? Здається, історія повторюється, і тепер інтернет-користувачі сперечаються якого кольору тренч. Цю суперечку викликало фото в інстаграмі, яке опублікувала австралійська блогерка.Джерело: news.com.au

Тіна Абейсекара веде блог Trash to Treasured, в якому розповідає своїм підписниками про стиль, моду та тренди. Нещодавно жінка опублікувала в інстаграм-сторіс фото, на якому вона одягнена в тренч від Marks and Spencer.Світлину вона підписала: «Зелений тренч з водовідштовхувального матеріалу». Саме цей напис і заплутав аудиторію. Дехто з користувачів вирішив, що блогерка помилилася, і вказав їй на те, що насправді плащ сірого кольору. Це розпочало суперечку між підписниками. Вони розділилися на 2 табори: ті, хто бачить зелений плащ, і ті, хто впевнений, що він сірий.


Якого кольору плащ / Фото з інстаграму trashtotreasuredТіна вирішила владнати цей конфлікт, і в наступних сторіс запевнила підписників, що помилки не було і тренч справді зеленого кольору. До того ж на сайті Marks and Spencer цей колір називається Pale Apple («Бліде яблуко»), що передбачає зелений відтінок.

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений M&S Australia & New Zealand (@marksandspencerau)

Ці пояснення переконали деяких користувачів, але все ж залишилися ті, хто впевнений у протилежному. А який колір бачите ви – зелений чи сірий?

Залиште свій коментар