Як зрозуміти, що жінка хоче сексу: 4 ознаки

Як зрозуміти, що жінка хоче сексу: 4 ознаки

Рідко від жінки можна почути пряму пропозицію поїхати в гості на ніч або бажання зайнятися коханням зараз. Кавалер повинен побачити певні сигнали, які посилає жіноче тіло.Леді тонкої і скромною натури проявляє увагу жестами. Чоловічий журнал Men’sHealth виділив кілька ознак, які дадуть хлопцеві зрозуміти, що дівчина хоче сексу.

Тактильний контакт. Якщо дівчина дозволяє себе торкатися – це означає, що вона не проти розділити свій особистий простір, а можливо й ліжко з хлопцем. Не варто квапити події. Чоловік гладить ноги, живіт, волосся і жінка не перешкоджає цим рухам – можна переходити до наступного етапу.Дівчата майже ніколи не говорять про інтим напряму

Інтимні теми. Розмови про секс підігрівають інтерес. Дівчина навряд чи буде розмовляти з другом про свої уподобання в ліжку. Якщо вона почала говорити про інтим – вона жадає більшої близькості. Не потрібно відразу запитувати перед першим разом, чи хоче ваша дівчина експериментувати або займатися оральними ласками – така поведінка може її налякати.

Якщо дівчина фліртує і одягла сексуальне вбрання - вона хоче інтиму

Жінка відповідає взаємністю на ваші дотики, поцілунки і пропозиції. Запитайте, чи хоче дівчина зняти вашу сорочку, якщо вона погодилася, значить теж не буде проти роздягнутися.У дівчат горять очі, коли вони хочуть більшого

Сексуальний одяг. Варто звернути увагу на вбрання і парфуми, адже для дівчат секс не може бути спонтанним – вони завжди готуються до такої події завчасно. На прогулянку з хлопцем у френд-зоні жінка не одягне коротку сукню, підбори і глибоке декольте.

Залиште свій коментар