Як зараз виглядає «маленький Геркулес», який 18 років тому став найсильнішим хлопчиком у світі. Фото

Як зараз виглядає «маленький Геркулес», який 18 років тому став найсильнішим хлопчиком у світі. Фото

Американський культурист українського походження Річард Сандрак на прізвисько «маленький Геркулес», якого 18 років тому назвали найсильнішим хлопчиком у світі, втратив свою форму. Спортсмен перестав тренуватися майже відразу після того, як отримав світове визнання.Зараз він пишається своїм минулим, проте хоче пов’язати життя з наукою. OBOZREVATEL пропонує подивитися, як хлопчик, який вразив мережу своїм тілом в 11 років, виглядає сьогодні (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

У далекому 2001 році світ побачив унікального 8-річного бодібілдера, відсоток жиру в організмі якого не перевищував 1. Школяр міг похизуватися накачаними м’язами та неймовірними досягненнями в спорті.Уже тоді «маленький Геркулес» умів робити по 600 відтискань від підлоги та 300 присідань на день, а також підняти вагу, яка втричі перевищувала його власну (95 кг).

Завдячуючи своєму батьку, який змушував його дотримуватися суворої дієти та тренуватися майже весь день, Річард в 11 років отримав звання найсильнішого хлопчика в світі.Того ж року він пережив сімейну трагедію, ставши свідком домашнього насильства над своєю мамою. Хлопчик викликав поліцію, а невдовзі після цього його батька, Павла, посадили до в’язниці на 4 роки.

В одному зі своїх інтерв’ю «маленький Геркулес» зізнався, що його тато був справжнім тираном, який позбавив його дитинства, тому після його арешту Річард втратив інтерес до спорту.

У 2015 році він розповів, що пишається своїм минулим, проте не хоче застрягати в ньому. Зараз американець українського походження мріє стати науковцем і працювати на космічній станції NASA.

Залиште свій коментар