«Як всім цим людям повідомити, що вони потрібні?» У Міноборони висловилися про роздачу повісток у публічних місцях. Відео

«Як всім цим людям повідомити, що вони потрібні?» У Міноборони висловилися про роздачу повісток у публічних місцях. Відео

Військовозобов’язані українці разом із повістками отримують меседж про те, що вони потрібні на фронті. Водночас суспільство вкрай негативно сприймає появу представників ТЦК та СП у публічних місцях.Про це в ефірі національного телемарафону розповів керівник Управління преси та інформації Міноборони України Ілларіон Павлюк. Він зауважив, що багато українців, коментуючи питання мобілізації, кажуть, що підуть на фронт, «якщо їх покличуть».

«Як покликати? Як усім тим людям повідомити, що вони потрібні?» – задався питанням представник відомства.Він наголосив на важливості появи в ТЦК кожного військовозобов’язаного для оновлення даних. Водночас Павлюк зауважив, що сьогодні фокус уваги надто зміщений у бік незадоволених, які отримали повістку «не в тому місці», а не на виснажених військовослужбовців, які тривалий час не можуть повернутися додому.

«А чому фокус не зміщений у бік вояків на фронті, які елементарно у відпустку не можуть піти, тому що командир не пускає, бо «тебе треба кимось замінити»?» – зазначив представник Міноборони. 

Залиште свій коментар