Як виглядає нaйбагатше сeло Укpаїни, де кoжна хата — палац: вражаючі Фото

Як виглядає нaйбагатше сeло Укpаїни, де кoжна хата — палац: вражаючі Фото

Принцип життя мешканців – це мати будинок, хоч чимось кращий та вищий, ніж у сусіда.Найбагатшим населеним пунктом України вважають село Нижня Апша в Закарпатській області, яке розташоване за два кілометри до кордону з Румунією.

Поселення прославилось величезною кількістю заможних маєтків, що вражають масштабами й розкішшю.Що відомо про Нижню Апшу

Маєтки у Нижній Апші почали будувати в 1980-х роках. Тоді українські румуни масово відправлялись на заробітки за кордон.

А найперший капітал вони заробили на початку 90-х, торгуючи спиртом. За ним у село приїжджали з усієї України та сотнями літрів вивозили за кордон.Самі ж селяни запевняють, що заробили статки на продажі соняшникового насіння.

У Нижній Апші практично немає одноповерхових хат. Найменші будинки налічують по 10-15 кімнат, найбільші – по 30-40. А є й справжні палаци із 60 кімнатами.

У дворах господарі облаштовують оранжереї, басейни, а в будинках – по кілька спалень і віталень, лазні та сауни.

Місцеві жителі керуються правилом: «Мій будинок повинен бути хоч на одну цеглину вищим за сусідський»

Проте, щоб звести та утримувати такі будинки, потрібно багато грошей.

Тому значна частина селян більшість часу проводить на заробітках у Європі, а свої будинки здають туристам або новим жителям села.

Оскільки такі великі будинки-палаци дуже дорого опалювати взимку, власники живуть лише в одній-двох кімнатах, а решту тримають зачиненими.

Нерідко трапляється, що сім’я залишається жити у старому будинку на подвір’ї, а в новому шикарному маєтку приймають лише гостей.

Найбагатше село України: замки і палаци (ФОТО, ВІДЕО) - Урядовий Кур'єр -  газета центральних органів влади України онлайн
Як живуть в найбагатшому селі України, де кожен дім, як палац (фото) —  LVIV.MEDIA

 

Залиште свій коментар