Марія Яремчук народила сина від Олександра Пономарьова — ЗМІ

Марія Яремчук народила сина від Олександра Пономарьова — ЗМІ

Українська співачка Марія Яремчук, яка минулого року повернулася на сцену і виступила на Євробаченні-2023, народила первістка.У нещодавній програмі ЖВЛ показали відео, на якому жінка, дуже схожа на Яремчук, була з помітно кругленьким животом.

Ведучі навіть припустили, що дитина Марії від українського співака Олександра Пономарьова, про роман з яким уже багато років ходять чутки.А вже в новому випуску програми розповіли, що Яремчук народила хлопчика 8 травня. Сама ж артистка ніяк не коментує цю інформацію, оскільки рідко з’являється в громадськості та соцмережах.

Дивіться відео, де розповіли про те, що Марія Яремчук народила сина: 

 

Хто така Марія Яремчук?

Марія Яремчук — українська співачка, представниця України та фіналістка пісенного конкурсу «Євробачення 2014», де посіла 6 місце, фіналістка телепроекту «Голос країни». 2012 року представила Україну на конкурсі молодих виконавців «Нова хвиля-2012» у Росії, де посіла 3-тє місце.
Дочка українського співака, народного артиста України Назарія Яремчука. У 2023 році Марія Яремчук, як запрошена гостя, виступила на Євробаченні в Ліверпулі.

Залиште свій коментар