«Я вбила попередніх власників»: чоловік знайшов у стіні свого будинку ляльку з моторошною запискою

«Я вбила попередніх власників»: чоловік знайшов у стіні свого будинку ляльку з моторошною запискою

Друзі закликали чоловіка негайно продати нещодавно придбаний будинок через містичну знахідку.39-річний Джонатан Льюїс із британського Ліверпуля знайшов у своєму будинку, який нещодавно купив, моторошну знахідку. У стіні на кухні була лялька із запискою в руці. Отвір з іграшкою був закритий шаром гіпсокартону.

Про це інформує Daily Mail.liverpoolecho.co

У записці було сказано:

Дорогий читачу/новий власнику будинку, дякую, що звільнив мене! Мене звуть Емілі. Мої перші власники жили в цьому будинку в 1961 році. Вони мені не подобалися. Усе, що вони робили, це співали та веселилися. Мені це не подобалося. Я вибрала для них смерть, тому сподіваюся, що в тебе є ножі. Надіюсь, ти міцно спиш».liverpoolecho.co

Друзі закликали Льюїса негайно продати новий будинок, але чоловік назвав знахідку «веселою».

За його словами, у листі йдеться про 1961 рік, але агент по нерухомості сказав, що ремонт на кухні було зроблено лише чотири-п’ять років тому. Крім того, папір виглядає не дуже старим. Льюїс припускає, що це пожартували попередні власники будинки, або робітники, які займалися ремонтом.

Зазначимо, що ляльку часто використовують у фільмах жахів, сюжет яких пов’язаний з набуттям душі ляльками, після чого вони починають вбивати людей.

Залиште свій коментар