«Я пройшла через біль і приниження»: фіналістка «Холостяка-11» прокоментувала свій програш у проєкті

«Я пройшла через біль і приниження»: фіналістка «Холостяка-11» прокоментувала свій програш у проєкті

Вчора, 21 травня, відбувся фінал романтичного шоу «Холостяк-11». Його головний герой Михайло Заливако обрав 29-річну турагентку Анну Богдан.А з другою учасницею — 27-річною СММ-менеджеркою Юлією Бельченко «Зайкою» — він вирішив попрощатися.

Мишко зізнався Юлі, що він її не кохає. До неї у нього лише «чисте щире добре почуття».Залишаючи проєкт, «Зайка» сказала, що холостяк двічі розбив їй серце, і їй дуже боляче від цього.

В Instagram Бельченко опублікувала світлину з фінальної церемонії, під якою вона публічно звернулася до холостяка.«Ти сказав, що це — не кохання… Відчуття такі, ніби моє серце луснуло, наче повітряна куля, в яку встромили кинджал. Всередині кров повільно стікає з залишків розбитого серця вниз внутрішніми стінками мого тіла… Мені зле… Огидне відчуття! Коли розбивається серце, всередині порожнеча, вакуум і пекучий біль. В голові дзвенить лише одне запитання: за що ти так зі мною?» — зізналася Юля.

Під іншим фото, на якому «Зайка» демонструє свій розкішний образ нареченої, вона зазначила, що, все що з нею було на шоу, зробило її сильнішою, і вона відпускає Михайла.

«Я пройшла через біль, приниження, розчарування, зраду, страх, самотність і порожнечу! Я залишаю проєкт сама. Я не знайшла тут коханого, я знайшла силу. Мене неможливо зламати, тепер я знаю це точно! Я вдячна тобі за наше маленьке життя разом, але твоє серце зробило свій вибір. Я змушена тебе відпустити…»- написала «Зайка».

Залиште свій коментар