«Я не готувалася бути мамою»: Марічка Падалко розповіла про поповнення в родині

«Я не готувалася бути мамою»: Марічка Падалко розповіла про поповнення в родині

Популярна українська телеведуча і журналістка, а також ведуча ТСН на телеканалі «1+1» Марічка Падалко показала домашнє відео з дочкою і їх домашнім вихованцем. Вона розповіла про те, як вони виховують свою кішку і як ведуча звикала до неї.Відповідною публікацією Марічка Падалко поділилася у своєму профілі в Instagram.

«Ще пів року тому я не уявляла, що таке кішка, і потайки сподівалася, що Катя «находиться» за літні канікули на ранкові ефірі, награється з безпритульними тваринами, які приходили до колег шукати нових господарів, і цим все закінчиться. Я помилялася. Катя зрештою видивилася маленьку Ґішу, яка оселилася в нас у серпні. Я пам’ятаю, коли ми їхали до волонтера, яка працювала в лікарні, забирати наше кошеня, я хвилювалася, як перед поїздкою в пологовий. Але на відміну від підготовки до народження дитини, я не готувалася і не вчилася бути мамою (в нашому випадуть «мамою» вважається Катя, а я, напевно, «бабуся») кішки», — написала українська журналістка Марічка Падалко. 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Марічка Падалко (@marichkapadalko)Вона стверджує, що вони з дочкою змогли поліпшити життя їх кішки і зробити її комфортною. Також ведуча розповіла про те, який корм вони вибрали для своєї кішки.

 

Фото Марічки Падалко

Фото Марічки Падалко

 

«І тільки зараз нам вдалося методом проб і помилок зробити життя нашої кішки комфортним. Ми таки привчили її завжди ходити в лоток, зрозуміли, чому в неї тхнуло з ротика. І справа виявилася зовсім не в зубах, які ми навчилися їй чистити. А головне — обрали корм для кошенят від Royal Canin, який вдовольняє всі потреби нашої Гіши, аби вона росла здоровою та енергійною. Адже зараз саме харчування має великий вплив на майбутнє здоров’я кішки. А ще, тепер ми знаємо як перевіряти стан Гіши вдома між регулярними відвідинами ветеринара», — також додала відома ведуча Марічка Падалко.

 

Залиште свій коментар