«Я дивлюся футбол і розумію, що по полі бігають 22 міліонери»: Владзьо із «Вар’ятів» розкритикував футболістів

«Я дивлюся футбол і розумію, що по полі бігають 22 міліонери»: Владзьо із «Вар’ятів» розкритикував футболістів

Гуморист Владзьо із «Вар’ятів» розкритикував футболістів.Про це він написав у Facebook, – повідомляє Шляхта не працює.

Владзьо наголосив, що під час футболу по полю бігають 22 мільйонери. І за всю гру рахунок може залишатися 0:0.Гуморист переконаний – футболісти не відпрацьовують свою зарплату.

“Я часом дивлюся футбол і розумію, що по полі бігають 22 міліонери. Я не розумію за що футболістам платять такі гроші? Вони не шиють одяг, не лікують людей, не плавлять метал, не вчать дітей – вони просто грають гру. Та ми всі грали той футбол, але ми виросли і перестали, а футболісти – лишилися «там» і дальше грають. 

Недавно був на кубку України, де грали «Динамо» і «Зоря», то вони за цілу гру не забили ні одного гола. Потім судді змилувалися, додали трохи часу, щоб хоч хтось попав в ті ворота. І вони ледве запхали 1 гол. За дві години. Я собі думаю – дали тобі мільйон – зроби роботу! Має бути якийсь рахунок, а не 0:0.

То те саме, що лікар прийшов на операцію і 2 години простояв над хворим. Йому заплатили і сказали – молодець, на другий раз зробиш. То те саме, якби 22 будівельники прийшли, походили по будові, прийшов директор – «Ви чого нічого не зробили?» – а ті – «А шо таке, ми були на будові, давай гроші!». Все просто – не забив гола – не получив грошей. Рахунок 0:0 – неси нуль додому! 1:1 – ти не виграв! 2:1 – забрати зарплату в тих що програли і віддати тим що виграли. Та вони б тоді вигризали перемогу зубами! Там би рахунки були 25:36! Дай любому з вулиці мільйон доларів і він буде грати з поломаною ногою!

В м. Волочиськ є команда «Агробізнес», яка виграла від «Шахтаря»! Виявляється, люди з хлібзаводу також вміють грати! Я впевнений, що якщо їм дати мільйони – то вони стануть чемпіонами світу! А які травми у футболі! Стали на ногу, то він качається, ніби попав в капкан на ведмедя. Ви бачили як вони тішаться, коли забили гол? Обнімаються, цілуються, а той що забив тікає по полі, щоб доганяли і гладили, бо він гол забив! Ти просто зробив свою роботу!

Я ні разу не бачив шофера маршрутки, який доїхав до кінцевої, вибіг з Богдана і скакав, бо доїхав! Прибиральниця не розбігається і не сунеться животом по підлозі, бо помила її! Ні разу не бачив на бойні забійника, який після кожного вбитого бика знімає футболку і кричить «Я забив!». А що, тяжко вивчити гімн?

Якщо не можеш вивчити, просто говори губами 48-48 – і всі будуть думати шо ти його знаєш. Чорним футболістам я не дивуюся – але вони все-одно шось співають – напевно моляться, бо коли довкола 40 тисяч білих, я б також молився.

Колись Мілевський розбив своє Ферарі яке коштувало 250 тисяч доларів. І в інтерв’ю сказав – «З ким не буває!» Мілевський, та ні з ким з нас такого не буває! От колись був футбол! Пам’ятаю, в Тернополі на стадіон під час матчу вибіг пес! І всі грали дальше! Одні м’ячом, інші псом! Бо футболісти тернопільської «Ниви» знали за що грають! Не забив – пішов додому, забив – поїхав!”

Залиште свій коментар