Встановлено особу збитого під Гостомелем російського вертолітника. Фото та всі подробиці

Встановлено особу збитого під Гостомелем російського вертолітника. Фото та всі подробиці

В Україні встановили особу вертолітника, якого Збройні сили збили під Гостомелем. Так, апаратом Ка-52 управляв, ймовірно, командир ескадрильї 319-го окремого вертолітного полку з Приморського краю РФ Айрат Сафаргалєєв.Даними поділилися журналісти «Слідство.Інфо». На шоломі вертолітника було помічено його прізвище (щоб подивитися фото, доскрольте новину до кінця).

Журналісти проаналізували, хто з таким прізвищем може мати стосунок до російської армії, зокрема до Повітряно-космічних сил РФ.Зазначається, що уряд Приморського краю на офіційному сайті раніше поділився новиною про нагородження командира ескадрильї російської військової частини 13984 Айрата Сафаргалєєва. Це було у 2019 році.

Шолом вертолітника.

Чоловіка з такими даними знайшли в «Одноклассниках». Айрату Сафаргалєєву 45 років, він живе у селищі Чернігівка Приморського краю, де розташований військовий аеродром. Закінчив Сизранське вище військове авіаційне училище льотчиків.Служить ймовірний вертолітник уже не перший десяток років. Також він є учасником закритої групи російських військових «Вертолетчики».

Збігається інформація і про гелікоптери: на озброєнні російського 319-го окремого гелікоптера в Чернігівці (військовій частині 13984) є саме нові військові гелікоптери Ка-52, збиті під Гостомелі.

При цьому поки що невідомо, чи затримали українські військові та правоохоронці пілота збитого вертольота, чи він досі ховається на території Київської області. Подробиці з’ясовують.

Збитого вертолітника, ймовірно, звуть Айрат Сафаргалєєв.
Він служить вже не перший десяток років у військах агресора.
Залиште свій коментар