Виховували потиличниками, заклеювали рот скотчем: у дитсадку Луцька розгорівся скандал через знущання з дітей

Виховували потиличниками, заклеювали рот скотчем: у дитсадку Луцька розгорівся скандал через знущання з дітей

Дика історія сталася в дитячому садку міста Луцька на Волині. Там вихователька й няня знущалися з 4-річних дітей: ставили в куток, роздавали потиличники й заклеювали рот скотчем. Незважаючи на резонанс, місцева влада і директор садка звільняти педагогів-садисток не збираються. Навпаки, захищають їх.Детальніше про це читайте в матеріалі OBOZREVATEL.

Діти не розповідали батькам про знущанняПро те, що відбувається в дитячому садку №37 «Дзвіночок» у Луцьку діти почали розповідати тільки зо два тижні тому. До цього батьки помічали, що малюки повертаються додому з шишками на голові, іноді самостійно йдуть і стають у кут, якщо попустували. А якось у маленького Дані мама виявила біля губ дивне роздратування.

«Та мама вирішила, що в хлопчика алергія, повела його навіть до лікаря. Даня не зізнавався, що вихователька просто заклеювала йому рот скотчем. Розкрилося всі випадково. Одна дитина поділилася з батьками, що няня й вихователька кричать, і відмовилася йти в садок. Мама почала розпитувати і з’ясувала дивні подробиці», – говорить OBOZREVATEL бабуся одного з хлопчиків цієї групи.У маленького Дані мама виявила на обличчі сліди від скотчу
Спочатку подумали, що це просто алергія

Потиличники й шишки на голові

Як з’ясувалося, працівники садочка кричали на дітей, могли дати запотиличник. Одна дитина прийшла додому навіть із шишкою на голові. Як покарання педагоги наказували дітям сідати в кут на стільчик.

Дитина повернувся додому з шишкою та садном на голові

«Розумієте, вихователька й няня цілий день стирчали в телефонах, а малюків змушували тихо сидіти на стільчиках. Там і дітей-бо ходить не більш п’яти осіб через карантин. Але вони їм заважали. Водночас співробітниці забороняли дітям розповідати про це всім батькам, говорили, що «це наш секрет». Я навіть не знаю, скільки часу все це тривало. Тому що маленькі діти налякані й вірять цим вихователькам, не діляться з батьками. А малюки приходили з синцями на руках, подряпинами, слідами від скотчу«, – говорить OBOZREVATEL батько одного з дітей Іван.

Відділ освіти і директорка садка покривають горе-педагогів

Але навіть після скандалу вихователька й няня залишаються на своїх робочих місцях, незважаючи на те, що директорка садка Валентина Винник пообіцяла педагога звільнити.

У міському відділі освіти Луцької міської адміністрації спілкуватися з журналістами не захотіли, пославшись на зайнятість.

«Вони їх прикривають, хочуть перевести їх або в іншу групу, або в інший садок», – каже Іван.

Дитячий садок №37 у Луцьку

У тому, що директорка дитсадка знала про методи своїх підлеглих, сумнівів батьки не мають. Щойно одна з мам надягла дитині смарт-годинник, який може записувати аудіо й відео, завідувачка відразу ж їй зателефонувала й почала з’ясовувати, чи не ведеться запис.

Наразі батьки не можуть потрапити в садок через карантинні обмеження, їх туди просто не впускають. Тому вони наполягають на тому, щоб у групі були встановлені відеокамери. Поки керівництво садка проти.

До слова, дитячий садок №37 уже потрапляв у скандал кілька років тому. Одна з мам, у якій до цієї установи ходили троє дітей, розповіла про побори. За її словами, з кожної дитини додатково тут брали по 25-30 грн на місяць. Крім того, змушували додатково оплачувати гуртки. Тоді директорка садка Винник все заперечувала.

Залиште свій коментар