Віряни вигнали комісію, яка прийшла до Лаври: що там відбувається (відео)

Віряни вигнали комісію, яка прийшла до Лаври: що там відбувається (відео)

30 березня нова комісія передаватиме майно від монастиря до держави.Від 30 березня на території заповідника «Києво-Печерська лавра» працюватиме комісія. Вона проводитиме передавання державі корпусів, які були у користуванні УПЦ МП.  Йдеться про 79 об’єктів, які були передані монастирю в безоплатне користування 2013 року. Їх мають перевірити і скласти акти прийому-передачі. Однак сьогодні не минулося без конфліктів.

Про це з місця події повідомляє кореспондент ТСН.uaВіряни вигнали комісію, яка прийшла до Лаври, зі словами: «Геть з Лаври, йдіть воювати».

Представниця Мінкульту відповіла, що вони мають обстежити приміщення, якщо не пустять, то буде обстеження зовні. Комісія все-таки зайшла, натовп почав її шукати.Нагадаємо, у середу, 29 березня, був останній день, коли УПЦ МП має залишити Києво-Печерську лавру. Ченці наполегливо закликають людей зрозуміти, що вони — українці і тому вважають «релігійне протистояння» всередині країни, як і рішення про їхнє виселення великою помилкою.

Настоятель Києво-Печерської лаври Павло Лебідь записав звернення до президента України Володимира Зеленського та його оточення.

На відео колишній настоятель святині категорично відмовляється залишати Києво-Печерську лавру та загрожує лідерові України «карою Господа» за те, що президент ухвалив нібито рішення вигнати на вулицю понад 200 ченців.

Залиште свій коментар