Відомий український ведучий одружився і розповів про кохану

Відомий український ведучий одружився і розповів про кохану

Олександр Попов поділився, чим займається його кохана та як вони познайомилися.Ексведучий ранкового шоу «Сніданок. Вихідний» Олександр Попов вперше зізнався, що він одружився.

За словами Попова, вони з коханою познайомилися до початку повномасштабної війни на каналі «1+1». Як зізнався ведучий та актор, його дружину звати Галина і за професією вона стилістка.«Вона стилістка, ми познайомилися на каналі. Але за фактом вона не працює на каналі давно, вже щонайменше два роки точно. Вона працювала, у нас був невеличкий роман, стосунки. Вона мене якийсь певний період ненавиділа, бо я вже дуже норовливий: «Це я не хочу одягати, це мені не подобається». Але з часом приборкав. Я довго її приборкував. Вона галичанка, а як каже Ігор Циганик, як галичанки, ух це складні. Вона з Калуша», — розповів Попов у програмі «Слава+».

Олександр Попов / Фото: instagram.com/akter

Також ведучий зізнався, що вони з обраницею офіційно не розписані, але повінчалися.«Я розумію, що зараз можуть виникнути запитання. Ми офіційно не розписані в РАЦСі, але ми вінчані. Я освідчився на її день народження. Це було дуже романтично, в Римі. Ми запланували собі на літо весілля. Але почалася війна. Ну і не до цього. А потім ми вирішили, давай повінчаємося. Бо мені здається, це важливіше. І ми повінчалися просто вдвох, нікого не було. Було прикольно те, що у нас весілля було в церкві, вона ще не добудована від слова зовсім. Плитка була затягнута поліетиленом, там будівельне риштовання стоїть, одна ікона. І ми були перші, хто повінчався там», — поділився Олександр Попов.

Олександр Попов / Фото: instagram.com/akter
Залиште свій коментар