Відомий український актор влаштував скандал посеред вулиці й накинувся на водія. Відео 18+

Відомий український актор влаштував скандал посеред вулиці й накинувся на водія. Відео 18+

Відомий український актор Андрій Федінчик влаштував скандал посеред вулиці в Києві і накинувся на водія. Артист агресивно відреагував на зауваження під час їзди на самокаті.Відзначається, що Федінчик їхав на електросамокаті зигзагами. Незадоволені водії вирішили зробити зауваження артисту й почали у відповідь сигналити йому.

Андрій Федінчик влаштував скандал посеред вулиці в Києві і накинувся на водія

Судячи з відео, опублікованому в Telegram-каналі «Київ Оперативний», своє невдоволення Андрій висловив у вигляді агресії – він підбіг до однієї з машин і почав водія витягувати через вікно (щоб переглянути відео, проскрольте новину до кінця). Чоловік на реакцію артиста бризнув йому балончиком в обличчя.Потерпілі зізнавалися, що актор поводився неадекватно – щоб заспокоїти, його притиснули до асфальту, але він вирвався і почав битися головою.Коротко про знаменитість:

  • Андрій Федінчик – український актор театру, кіно і дубляжу. Заслужений артист України (2021). Працював у Київському академічному Молодому театрі, Київському академічному театрі юного глядача на Липках, Муніципальному театрі «Київ». Знімався в телесеріалах і фільмах. Перші роботи – телесеріали «Мухтар», «Міський романс».
  • Федінчик одружений з акторкою Наталкою Денисенко. Восени 2017 в пари народився син, якого назвали Андрієм.
Федінчик одружений із акторкою Наталкою Денисенко
Залиште свій коментар