Відомий російський співак вирвав колишній волосся просто на сцені (відео)

Відомий російський співак вирвав колишній волосся просто на сцені (відео)

Інцидент стався під час знімань концерту «Пісня року».Російський співак Сергій Лазарєв та ведуча Лера Кудрявцева стали ведучими концерту «Пісня року» у Москві.

Однак під час знімань програми стався конфуз. Коли Лазарєв вирішив витягти з голови колеги квітку, він випадково вирвав їй жмут штучного волосся, яке створювало об’єм зачісці Кудрявцевої.Відео інциденту Сергій розмістив у себе в Instagram:

«Цього ніколи не покажуть в ефірі у телевізорі! Істерика! Дивитись до кінця! Трохи «кухні» та «ляпів» зі знімань «Пісні року 2021″. Це все не за сценарієм! Кудрявцева, я тебе обожнюю за твою самоіронію та почуття гумору!» – підписав ролик Лазарєв. 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Sergey Lazarev (@lazarevsergey)

Насправді, Лера не розгубилася і почала голосно сміятися з Сергієм, а потім ще й пожартувала, що «коронавірус вже, все – волосся сиплеться».

Нагадаємо, що Леру Кудрявцеву та Сергія Лазарєва колись пов’язували романтичні стосунки. Роман між парою зав’язався 2008-го і тривав чотири роки.

Зазначимо, що 2014-го року Лазарєв у інтерв’ю Катерині Осадчій сказав, що відчув і зрозумів біль українців. Також він наголосив, що для нього Крим – це не Росія. Тоді ж Кудрявцева підтримала екскоханого і стала на його захист перед російським депутатом, який попросив продюсерів більше не співпрацювати з Лазарєвим, адже нібито, співак «закликає до війни».

 

Залиште свій коментар