Ви розумієте, що мертві? У Полтаві дружина «поховала» живого чоловіка

Ви розумієте, що мертві? У Полтаві дружина «поховала» живого чоловіка

У Полтаві чоловіка «поховали» за життя. При чому про свою смерть він дізнався випадково, більше, ніж через 10 років після «поховання». Тепер йому належить довести, що він живий.Що сталося з 45-річним мешканцем Полтавщини — читайте нижче в нашому матеріалі.

Чоловіка звуть Анатолій Маковський, і «помер» він ще 2010-го року. Про це полтавець дізнався близько місяця тому, коли вирішив поновити документи.Рішення про визнання його мертвим ухвалив Шишацький районний суд за поданням дружини Анатолія. Жінка не мала з ним зв’язку понад три роки, тому зважилася на такий крок, аби отримувати допомогу на сина «у зв’язку з втратою годувальника».

Коли Анатолій звернувся до податкової, аби відновити ідентифікаційний код, його огріли новиною, що фактично, він не існує.«Мені дзвонять, кажуть: «Так і так, розумієте, ви мертві». Я говорю: «В якому смислі?».»Отак, ми послали на Київ запит», видали, що Шишацький суд мене 2010-го року похоронив. Я в шоці», — розповідає полтавець.

Згідно з наданими Шишацьким районним судом документами, 2007-го чоловік пішов з дому і не повернувся, ніхто з їхніх спільних родичів та друзів не знав про його місце знаходження, тому було ухвалено таке рішення. Тим часом Анатолій спокійно жив у Полтаві.

«Я жив тут (у Полтаві – ред.) всі три роки. Я тут виріс, тут народився. Я ж не зобов’язаний сидіти у тому селі. На якій підставі? Якби я був поданий зниклим безвісти, ніякого, нічого. Ці три роки вони просто так просиділи, пробили, думають: «Та судимий, може десь сидить, а може убили». Це треба все робити (перевіряти — ред.). Вони просто поставилися халатно», — розповідає полтавець.

Адвокат Дар’я Маліннікова каже, що в такому рішенні суду не бачить достатніх підстав. Адже не були перевірені такі відомості, як ймовірний виїзд за кордон, чи є у людини інше майно, чи працевлаштована вона. Юрист радить Анатолієві звертатися із заявою до суду щодо скасування даного рішення.

Відео: В Полтаві «поховали» живого чоловіка (Суспільне)

Залиште свій коментар