«Ваші солдати вбивають наших!» Російські туристки з гіркотою поскаржилися на русофобію в Туреччині

«Ваші солдати вбивають наших!» Російські туристки з гіркотою поскаржилися на русофобію в Туреччині

Російська туристка Аліна Мінаєва з подругою з гіркотою поскаржилася на русофобію в Туреччині. Зі слів громадянок країни-терориста, невідома жінка на вулиці нагадала їм про те, що російські солдати вбивають українців, що нібито сильно засмутило дівчат.Після неприємної розмови в них «зникло бажання подорожувати». Такий коментар пролунав в Instagram-stories (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

Засмучені росіянки поділилися з підписниками деталями розмови з жінкою, яка, найімовірніше, була українкою.«У нас така неприємна ситуація сталася. Досі не відпускає. До нас підійшла жінка, яка почала звинувачувати в тому, що ми росіяни і робити нам тут нічого. Цитата: «Ви повинні знати, що ваші солдати вбивають наших», – йдеться в дописі.

Громадянки РФ поскаржилися на неприємну розмову

Громадянки РФ поскаржилися також, що завжди «збирають всіх прикордонників» та сидять на допитах. Їм нібито образливо, що до уродженців Росії або людей, які мають паспорт країни-терориста, погано ставляться в світі.Дівчат образила правда про російських солдат

«Насправді навіть далі подорожувати не хочеться і повертатися сюди після такого не хочеться. Це реально неприємно. Дуже сумно, що звичайні росіяни страждають через цю ситуацію», – заявили дівчата, побоявшись назвати війною злочинні бойові дії, розв’язані Кремлем.

 

 

Залиште свій коментар