«В Оленівці був жах, це концтабір»: Михайло Діанов розповів, як вижив у російському полоні. Відео

«В Оленівці був жах, це концтабір»: Михайло Діанов розповів, як вижив у російському полоні. Відео

Морський піхотинець Михайло Діанов розповів про те, як вижив у російському полоні. Українського захисника утримували в колонії в Оленівці на окупованій території Донеччини, яка була для нього справжнім концтабором.Про це морпіх розповів в інтерв’ю ТСН. До звільнення з полону з колонії Діанова вивозили лише раз – щоб зняти апарат зовнішньої фіксації, з яким українці бачили його на фото з «Азовсталі» (щоб подивитися сюжет, доскрольте до кінця новини).

«В Оленівці жах був, це концтабір», – поділився боєць.«Мені апарат знімали плоскогубцями, без наркозу, «ти ж морпіх, давай, терпи», один тримав за плече, а другий знімав мені апарат. Терпів, де я мав дітися. Рука була пошкоджена капітально, я гнив повністю», – розповів Діанов.

''В Оленівці був жах, це концтабір'': Михайло Діанов розповів, як вижив у російському полоні. Відео

Окрім того, на обличчі захисника досі залишаються сліди від скотчу – його наліпили ще в Оленівці, а зняли, лише після обміну.«Хлопці, Слава Україні! Огогогого. Був український прапор, хотів заплакати, але сліз не було», – поділився військовий відчуттями у перші хвилини звільнення.

На запитання, як вижив, відповідає просто: «У мене не поцілили».

Усе пережите не зламало силу духу українського морпіха. Він залишається життєрадісним і сам себе описує як «оптимістичний оптиміст». Діанов мріє знову повернутися до гри на музичних інструментах, коли йому вилікують руку, в якій наразі не вистачає 4 см кістки, а також хоче відкрити власну майстерню з оброблення металу.

Захисника дивує те, що після полону він став відомим на всю Україну, тому має нову мрію – спокійно пройтися вулицями Києва, «аби мене ніхто не чіпав, зайти в магазин і купити не дуже потрібну мені річ, я збирав давно гроші, аби купити собі якусь дрібничку».

Залиште свій коментар