В Одесі хотіли розмитнити американський танковий тягач

В Одесі хотіли розмитнити американський танковий тягач

Вартість вживаної машини, яку намагались провезти через Одесу, становить 1,2 млн гривень.Вантажівку хотіли провести як цивільний транспорт, хоча насправді це – тягач для американського танка Abrams.

Автомобіль-тягач хотіли розмитнти через митний пост «Одеса-вантажний» – імпортер подав декларацію на ввезення вживаного сідлового тягачу виробництва США начебто цивільного призначення.
Проте, виходячи з характеристик сідлового тягача та інформації з відкритих джерел в мережі Інтернет, з‘ясувалося, що транспортний засіб призначений для швидкісного переміщення американського основного танку Abrams на автопоїздах загальною масою до 105 т і належить до категорії “Системи для перевезення важкого устаткування”.
Те, що це дійсно товар військового призначення, підтвердили також відповідні фахівці з УСБУ в Одеській області та Міністерства оборони України.

Таким чином, тягач не розмитнили, а зараештували – на основі ст. 472 МК України (недостовірне декларування). Як він потрапив на територію України, не повідомляється.

 

Залиште свій коментар