В Антарктиді пінгвін врятувався від косаток, застрибнувши в човен з туристами (відео)

В Антарктиді пінгвін врятувався від косаток, застрибнувши в човен з туристами (відео)

Сімейна пара мандрівників стали свідками цікавої події: маленький пінгвін зміг врятуватися від хижих косаток. Туристам пощастило наживо спостерігати погоню косаток за пінгвіном. Птаху вдалося врятуватися в човні з людьми.

Про це повідомляє ТСН, посилаючись на видання Daily Mail.Під час екскурсії протокою Герлаха (Антарктида) туристи стали свідками втечі: маленького пінгвіна переслідувала ціла зграя голодних косаток. Історія закінчилася добре, але мандрівники встигли добряче похвилюватися.

Відео гонитви зняли блогери Метт Карстен і його дружина Анна. У ролику видно, як пінгвін кілька разів виринає з води, намагаючись знайти місце, на яке він міг би забратися. Виявивши човен, він спробував застрибнути на нього, але схибив і відскочив від борта назад в море. На радість приголомшених туристів, друга спроба пінгвіна була успішною.
Пінгвін спокійно сидів в човні зі своїми новими знайомими, оглядаючи айсберги і протоки разом з ними. Але як тільки-но зрозумів, що косатки відступили – спритно застрибнув на борт і пірнув у воду.

“Побачити таке на власні очі було просто шалено. Думаю, пінгвін дуже зрадів, що йому вдалося втекти” – розповів Метт Картен виданню Daily Mail.

пінгвін

Залиште свій коментар