Українців визнали найбільш нещасливими в Європі. Інфографіка

Українців визнали найбільш нещасливими в Європі. Інфографіка

Україна стала найнещасливішою країною в Європі згідно з рейтингом Світового звіту про щастя (Global Happiness Levels 2021). Коефіцієнт щастя в нашій країні оцінили в 4,9, тоді як середній у Європі – 6,4.У звіті зазначено, що особливу увагу цього року було приділено пандемії COVID-19 і її наслідкам у різних державах. Інфографіку до свіжого рейтингу Global Happiness Levels опублікував проєкт Visual Capitalist.

Дослідники проаналізували 149 країн у період із 2018 до 2020 року. Деякі індикатори, як здоров’я і багатство, послідовно, хоча й з різними темпами зростають у всьому світі, зазначили вони.Також враховувалися такі показники, як ВВП на душу населення і середня очікувана тривалість життя.

Крім того, дослідники намагалися визначити й нематеріальні аспекти, проводячи опитування щодо:  • соціальних гарантій/допомоги;
  • свободи в життєвому виборі;
  • сприйняття корупції в уряді та бізнесі;
  • суб’єктивних позитивних або негативних афектів (нещодавній досвід емоцій респондентів).

Глобальний рівень щастя – 5,5, що є незначним поліпшенням порівняно з попереднім звітом. Найгірший показники щастя в світі – Афганістані (2,5).

Global Happiness Levels 2021

Щодо Європи, то найщасливішою країною виявилася Фінляндія (7,8). Україну в цьому рейтингу обігнали навіть Росія та Білорусь (у останніх коефіцієнт однаковий – 5,5, що збігається із середньостатистичним для європейського континенту).

У Visual Capitalist зазначили, що в найнещасливішій країні Європи – Україні – великою суспільною проблемою залишається корупція в уряді. На рівень відчуття щастя вплинули, зокрема, ситуація з безпекою, економікою, політикою.

Європа

Пропонуємо подивитися інфографіку щодо інших регіонів:

Visual Capitalist
Visual Capitalist
Visual Capitalist
Visual Capitalist
Visual Capitalist
Залиште свій коментар