Україна завоювала 24-у медаль Паралімпіади-2020

Український легкоатлет Роман Данилюк взяв срібну медаль Паралімпійських ігор 2020 року, яка стала вже 24-ю нагородою для нашої країни на змаганнях в Токіо. 28-річний представник Черкас став другим в секторі для штовхання ядра.

Роман показав персональний найкращий результат сезону, штовхнувши снаряд на 16,53 метра. Наш співвітчизник поліпшив свій показник у порівнянні з Іграми в Ріо-де-Жанейро, де він був третім, більш ніж на півметра.

Результати Данилюка на Паралімпіаді-2020.

Ще один українець в цьому виді змагань Володимир Пономаренко з результатом в 14,96 м посів четверте місця. Від п’єдесталу його відділили 98 сантиметрів.

Переможцем в секторі зі світовим рекордом став іспанець Кім Лопес Гонсалес. Він штовхнув ядро на 17,04 метра.

Кім Лопес Гонсалес виграв Ігри в Токіо.

Нагадаємо, напередодні Україна здобула одразу 13 медалей, дві з яких стали золотими. Чемпіонське звання здобули важкоатлетка Мар’яна Шевчук і плавчиня Анна Стеценко.