Ударив в обличчя і заліз на капот: у Києві чоловік влаштував бійку з поліцейськими (фото)

Ударив в обличчя і заліз на капот: у Києві чоловік влаштував бійку з поліцейськими (фото)

У прокуратурі заявили, що підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк до 5 років.10 червня в Києві чоловік влаштував бійку з поліцейським, під час якої виліз на капот службового автомобіля. Про це повідомили в Київській міській прокуратурі.

Повідомляється, що наряд поліції викликали співробітники одного зі столичних готелів. До закладу під час комендантської години намагався потрапити 40-річний чоловік, який і став учасником бійки.“Встановлено, близько 5-ї години ранку, під час дії в Києві комендантської години, чоловік намагався потрапити в один із готелів у Подільському районі. Він поводився агресивно, тож працівники готелю натиснули тривожну кнопку виклику поліції”, — сказано в повідомленні.

Співробітники готелю зазначили, що відвідувач поводився агресивно, що й спонукало їх викликати правоохоронців. Далі конфлікт продовжився вже за участю поліції — чоловік заліз на капот службового автомобіля, тоді спустився і вдарив в обличчя поліцейського, після чого той упав.Зазначається, що тепер підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк до 5 років.

“За процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру 40-річному чоловіку в умисному заподіянні працівникові поліції тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням ним службових обов’язків (ч. 2 ст. 345 КК України)”, — зазначили в прокуратурі.

Залиште свій коментар