Учені створили спрей від коронавірусу й застуди

Учені створили спрей від коронавірусу й застуди

Учені створили назальний спрей INNA-X від коронавірусу й звичайної застуди, а також довели його ефективність. Тепер фахівці планують почати тестування засобу за участю людей.Новий препарат активує імунну систему дихальних шляхів. Про це йдеться в науковій статті, опублікованій на MedicalXpress. Ефективність спрею показали на клітинах дихальних шляхів людини.

Під час дослідження стало відомо, що ліки значно знижують вірусне навантаження і пригнічують небезпечне запалення в органах дихання.Риновірус є найбільш поширеним респіраторним вірусом, основною причиною застуди та відповідальний за загострення хронічних респіраторних захворювань, таких як астма і хронічна обструктивна хвороба легень.

Науковці вивчили вплив INNA-X на клітини органів дихання пацієнтів з астмою, які мають менш ефективну противірусну імунну відповідь, і виявили, що препарат підходить для використання людьми, що перебувають у групах підвищеного ризику. Спрей підтримує першу лінію захисту проти вірусу, що ускладнює проникнення інфекції в дихальні органи.Залиште свій коментар