У Харкові обірвався ліфт у багатоповерхівці, сім’я з дитиною встигла врятуватися. Фото

У Харкові обірвався ліфт у багатоповерхівці, сім’я з дитиною встигла врятуватися. Фото

У Харкові на вулиці Гвардійців Широнінців на шостому поверсі житлового будинку обірвався ліфт. За секунду до цього з нього вийшла сім’я з немовлям, а візочок залишився всередині.Подія трапилася близько 23:00, розповів мешканець багатоповерхівки Максим Суховєєв. За його словами, він почав котити на себе коляску, коли ліфт почав рухатися з відчиненими дверима, передає «Суспільне» (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

Коли приїхала ремонтна бригада і відкрила ліфт, візочок був колесами догори. У нього зламався механізм. Чоловік розповів, що не знає, що могло б бути з дитиною, якби вона залишилась усередині. Він зазначив, що ліфт регулярно ламався протягом останніх двох тижнів. Однак у день події ліфт не впав, а поїхав на великій швидкості вниз з відчиненими дверима.Сім'я ледве встигла вийти.

У міській раді журналістам відповіли, що з ліфтом тоді нібито все було нормально і нікуди він не падав. Представник мерії Юрій Сидоренко додав, що не впевнений, що він навіть різко поїхав вниз.

Візочок зламався в ліфті.
Жителі скаржилися, що ліфт часто ламається. 

Залиште свій коментар