У США скасували концерти «Кроликів» Данильця та Мойсеєнка через проросійську позицію

У США скасували концерти «Кроликів» Данильця та Мойсеєнка через проросійську позицію

Активісти української діаспори у США зв’язалися з концертними майданчиками та організаторами туру та домоглись скасування 8 з 9 концертів коміківПро це повідомив бізнесмен та активіст Даніїл Тонкопій у Facebook.

Українські коміки Володимир Данилець та Володимир Мойсеєнко, відомі як дует «Кролики», планували у квітні низку концертів у США та Канаді. Зокрема, концерти були анонсовані у Філадельфії, Нью-Йорку, Чикаго, Маямі, Денвері, Сіетлі, Сан Дієго, Лос-Анджелесі та Ванкувер.«З’ясувалося, що «Кролики» підтримують росіян. Ось факти: у 2015 році «Кролики» внесені до бази «Миротворець» за участь у російській пропаганді. Незаконно відвідували Крим після 2014 року. Брали участь у концерті до ювілею комсомолу у 2018 році та інших російських концертах. Кролики з України, але висміюють Україну та їздять Росією», — написав Тонкопій.

Активіст також зауважив, що коміки підтримують російську ідеологію «братських народів», а також ідею об’єднання Росії та України. У 2020 році в ефірі телеканалу «112 Україна» один із «кроликів» заявив, що перехід телемовлення в країні на українську мову, як і загалом українізація, не потрібен народу. Також в ефірі він порівняв ініціаторів і тих, хто підтримав закон про українську мову, з фашистами.«Коротше, зрозуміло, що хутро у кроликів на 100% із вати. А ми чудово знаємо, що треба робити з такими артистами. Скасовувати. Нуль толерантності до фашистів і до тих, хто підтримує фашизм», — наголосив Тонкопій.

Активісти української діаспори в США підготували всі інструменти скасування: зв’язалися із концертними майданчиками, з промоутерами, з організаторами туру та підготували листи до мерії. У результаті було скасовано 8 з 9 концертів.
Наразі на сайті організатора залишився лише концерт у Нью-Йорку, решта концертів уже скасовані.

«Над Нью-Йорком теж працюємо, і впевнений, що теж скасуємо. Якщо ні, то організовуватимемо протести та підключатимемо інші канали», — додав активіст.

Залиште свій коментар