У Потапа паралізувало пів обличчя: Каменських пояснила, чому співак не приїжджає в Україну

У Потапа паралізувало пів обличчя: Каменських пояснила, чому співак не приїжджає в Україну

Українська виконавиця Настя Каменських вперше пояснила, чому її чоловік, співак Олексій Потапенко не повертається в Україну. Однією з причин, зі слів зірки, стали проблеми зі здоров’ям. Як з’ясувалося, в артиста паралізувало половину обличчя.Найімовірніше, це пов’язано зі стресом, який він переживає через війну в рідній країні, вважає Каменських. Такий коментар пролунав з її вуст в інтерв’ю на YouTube «Все буде добре» (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

Оскільки співачка повернулася на батьківщину одна, в прихильників виникло питання, чому разом з артисткою не приїхав її чоловік. В розмові з журналісткою Каменських назвала кілька факторів.Настя Каменських розповіла про параліч обличчя Потапа

«У нього паралізувало пів обличчя. Розумієш, ми зараз перебуваємо без адаптації і зрозуміло, що кожен українець, більшість українців, проживають посттравматичний синдром, чи депресію, чи панічні атаки. Здоров’я починає сипатися», – сказала зірка.

Артист не повертається в Україну через проблеми зі здоров'ям

Окрім цього, співачка запевнила, що робота її обранця за кордоном – також важлива. Зокрема, він бере участь в різноманітних благодійних заходах, виручені кошти з яких надсилають українським захисникам.«Зараз у нього є декілька таких проєктів, які він просто повинен завершити. І зовсім скоро, також з величезним бажанням, він приїде додому», – сказала знаменитість.

Щодо критики хейтерів, артистка порадила недоброзичливцям не скандалити з співвітчизниками, а допомогти чимось країні. До прикладу, замість злісного коментаря, написати допис про війну.

 

 

Залиште свій коментар