“Наші серця вже не з ним. Який же він папа сердець, якщо в них плюнув?! Це дорога в пекло. Не можна подобатися всім” – Бурмака Про папу римського

“Наші серця вже не з ним. Який же він папа сердець, якщо в них плюнув?! Це дорога в пекло. Не можна подобатися всім” – Бурмака Про папу римського

Українська співачка Марія Бурмака вважає, що папа римський Франциск, висловлюючись про смерть дочки ідеолога “русского мира” Олександра Дугіна, російської пропагандистки Дар’ї Дугіної, плюнув у серця українців.Про це вона написала 25 серпня у Facebook, – пише інтернет-видання “Гордон“.

Папа Франциск, коментуючи смерть Дугіної, заявив, що “за війну платять невинні”.Понтифік згадав “бідну дівчину, яка підірвалася через бомбу під сидінням автомобіля в Москві”. Також папа назвав війну Росії в Україні “божевіллям”, в якому гинуть російські та українські діти, а “сирітство не знає національностей”.

“Папі Франциску, мабуть, все одно, але наші серця вже не з ним. І моє серце теж. І який же він папа сердець, якщо в них він плюнув?! – написала артистка. – Рано чи пізно кожен, і навіть папа римський, має обрати, на чиєму він боці – добра чи зла. Над війною бути неможливо”.Бурмака наголосила, що дочка Дугіна “була ідеологом знищення українців, як і її батько”.

“Україна до її загибелі не має ніякого відношення, і якщо б мене спитали, що таке божа кара, я б відповіла – ось це вона і є! Бог усе бачить, – написала співачка. – А папа Франциск жодного разу не приїхав подивитись на страшні диявольські злочини в Україні. Приходить момент, коли неможливо тримати нейтралітет. Це дорога в пекло. Не можна подобатися всім і немає абсолютної справедливості”.

Залиште свій коментар