У Полтаві жінка 20 років тягне додому сміття з усього міста: видно лише дах (фото)

У Полтаві жінка 20 років тягне додому сміття з усього міста: видно лише дах (фото)

У Полтаві жінка зносить під свій будинок пакети зі сміттям та усілякі відходи. Речі, за її словами, вона збирає понад 20 років. До того ж сміття вже настільки багато, що видно тільки дах будівлі.Про це пише «Суспільне».

Так, місцеві жителі незадоволені, бо через те, що у жінки під будинком зібралося звалище, заводяться гризуни. Також у себе вдома сусіди неодноразово бачили щурів.«Мию посуд, подивилась, а в мене на порозі щур сидить, лапки миє. А перед цим у сусідів два щури сиділи на столі, до цих теж заходили щури, бо стало холодно і вони почали кудись ховатися», — сказала сусідка Олена Андреєва.

Також у Подільській районній раді розповіли, що сміття з двору жінки вивозили торік. Тоді відходи завантажили у 20 великих автомобілів.У Полтаві жінка 20 років тягне додому сміття з усього міста: видно лише дах (фото)У Полтаві жінка 20 років тягне додому сміття з усього міста: видно лише дах (фото)У Полтаві жінка зносить під свій будинок відходи з усього міста (suspilne)

«Там папір, я навіть у чобітки папір стелю і підлога холодна, навіть на підлогу доводиться папір стелити. Піч не можу розтопити, тому що буде вогонь. Люди побачать і будуть підпалювати мої речі, сім разів вже палили. Що це за неподобство? Я що не маю права собі додому принести щось? У них автомобілі, квартири, скільки добра. Я що маю якісь претензії до їхнього добра? Банки є, консервація, яку я в церкві брала, треба перебирати», — розповіла полтавка Тетяна Приходько.

Водночас сміття з двору жінки вивозитимуть і цього разу. Відходи планують утилізувати до кінця цього року.

У Полтаві жінка 20 років тягне додому сміття з усього міста: видно лише дах (фото)У Полтаві жінка 20 років тягне додому сміття з усього міста: видно лише дах (фото)У Полтаві жінка зносить під свій будинок відходи з усього міста (suspilne)

Залиште свій коментар