У найбільшому аквапарку Дніпра загинула дитина: мама недогледіла

У найбільшому аквапарку Дніпра загинула дитина: мама недогледіла

У Дніпрі в найбільшому аквапарку міста Happy Day потонула 9-річна дитина. Трагедія сталася 8 серпня.І хоча відвідувачі намагалися самостійно надати допомогу хлопчикові, а на місце прибули дві карети швидкої допомоги, проте врятувати дитину, на жаль, не вдалося.

Всі деталі НП в аквапарку на Набережній Перемоги розповіли журналісти місцевого видання «Наше місто«.Деталі трагедії в аквапарку Дніпра

Відомо, що в неділю, 8 серпня, хлопчик разом з мамою приїхав в аквапарк з Новомосковського району.

Ближче до вечора, хлопчик вирішив піти до великого басейну. А його мати відлучилася і пішла в інший бік закладу.У найбільшому аквапарку Дніпра загинула дитина: мама недогледіла

Аквапарк у Дніпрі (фото: instagram.com/dnepr_aquapark)

За словами працівника аквапарку, приблизно о 18:00 персонал помітив, що дитині в басейні стало погано, хлопчика витягли і покликали медичний персонал.

«Очевидці викликали на місце швидку допомогу, проте всі реанімаційні заходи медиків не дали результату. На жаль, дитину врятувати не вдалося», — пише видання.

Зараз правоохоронцям належить розібратися у всіх деталях надзвичайної події.

А поки на сайті аквапарку повідомляється, що наступного дня трагедії, 9 серпня, він не працює. Причина — «санітарний день».

У найбільшому аквапарку Дніпра загинула дитина: мама недогледіла

Скріншот

Залиште свій коментар